office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

Kousátko ARK- KYTARA

264,71 Kč

(264,71 Kč szt.)

S DPH

Jimmi Hendrix a Stevie Ray Vaughan taky kousli do kytar!

Logopedická KYTARA od ARK není jen nápadem pro pacienty, jejichž koníčkem je hudba.

tvrdost
Quantity

ARK's Guitar není jen akustická kytara - je to "achewsticka" kytara! Toto inovativní orální motorové kousátko má dlouhý kousací povrch, který zasahuje až k zadním stoličkám, hladkou smyčku, která se snadno drží, a hrboly a hrboly (na hřídeli), které připomínají struny/knoflíky skutečné kytary a zároveň poskytují smyslový vstup. Jimmi Hendrix a Stevie Ray Vaughan taky kousli do kytar!

Jako všechna kousátka ARK byla vyrobena v USA! A je k dispozici ve 3 barevně odlišených úrovních odolnosti: SOFT (červená) - doporučuje se pro jemné žvýkání. Toto jsou nejcitlivější nabídky. HARD / XT (limetkově zelená) - XT znamená "Xtra Tough", doporučeno pro mírné žvýkání. Jsou tvrdší, ale stále "táhnou". EXTRA HARD / XXT (oranžová), doporučeno pro vášnivější žvýkání. Jsou nejtvrdší a poskytují největší odolnost. Žádný žvýkací nástroj není nezničitelný, ale tyto jsou velmi odolné.

Znáte někoho, kdo potřebuje kousnout? Dejte jim žvýkací kytaru jako bezpečný, zábavný a funkční žvýkací nástroj. Toto kousátko lze také použít při orálním cvičení / nutriční terapii k procvičování kousacích a žvýkacích dovedností, cvičení na posílení čelisti, snížení citlivosti úst a mnoho dalšího.

Vždy monitorujte a vyměňte podle potřeby, pokud součást vykazuje známky opotřebení.

GL0012-M

Specific References

Nové