office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

Blog Posts recents RSS Feed

Krmení dětí s Downovým syndromem - workshops, Lori Overland (TALK TOOLS)
Krmení dětí s Downovým syndromem - workshops, Lori Overland (TALK TOOLS)
17. září 2021 Senzoricko-motorický přístup ke krmení v populaci pacientů s Downovým syndromem ZOOM ...
 (31)    (0)
Šťastný Nový rok!
Šťastný Nový rok!
 (15)
Jak obnovím svůj účet?
VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, pokud nemůžete obnovit svůj ÚČET, vytvořte si nový nebo nás kontaktujte na...
 (6)
Nova stranka PJtherapeutic!
Vítejte na novém PJtherapeutickém webu! Doufám, že se vám líbí, protože je funkčnější: cht...
 (6)

View all posts

Search in Blog

List of products by brand KAPITEX

 • Terapeutický hrnek PROVALE 5cc

  1 440,55 Kč

  Hrnek pro pacienty, kteří během pití mohou jednorázově vypít 5 nebo 10 ml tekutiny, navržený ve spolupráci s logopedy a fyzioterapeuty. Díky průhledné základně může pacient pozorovat množství tekutiny, kterou chce a je schopen polknout; zajišťovací mechanismus dodatečně chrání proti proniknutí většího množství tekutiny do úst.

 • Terapeutický hrnek PROVALE 10cc

  1 440,55 Kč

  PROVALE - hrnek pro pacienty, kteří během pití mohou jednorázově vypít 5 nebo 10 ml tekutiny, navržený ve spolupráci s logopedy a fyzioterapeuty. Díky průhledné základně může pacient pozorovat množství tekutiny, kterou chce a je schopen polknout; zajišťovací mechanismus dodatečně chrání proti proniknutí většího množství tekutiny do úst.

 • Terapeutický hrnek KAPI 80 ml

  72,26 Kč

  Hrnek KAPI 80 ml - speciálně tvarovaný hrnek z polopružného plastu, který lze ve vrchní části stlačovat; - odolný proti kousání, záruka provedení bez drsných hran; - vhodný pro teplé i studené nápoje; - každý hrnek má přibližnou rysku objemu; - úchyt s jedním nebo dvěma uchy;

 • Terapeutický hrnek KAPI 30 ml

  67,28 Kč

  Hrnek KAPI 30 ml - speciálně tvarovaný hrnek z polopružného plastu, který lze ve vrchní části stlačovat; - odolný proti kousání, záruka provedení bez drsných hran; - vhodný pro teplé i studené nápoje; - každý hrnek má přibližnou rysku objemu; - úchyt s jedním nebo dvěma uchy;

 • Terapeutický hrnek DYSPHAGIA

  662,04 Kč

  Terapeuticky hrnek určený pro osoby, které mají problém s polykáním. Byl navržen tak, aby umožňoval pití bez zaklánění hlavy. Tvar zajišťuje přímý průtok do středu úst; - vyroben z odolného, netoxického polykarbonátu (volitelně podložka z polyetylenu) - výborně vyvážený; - praktické ucho; - vyrobeno z jednoho kusu (hygieničtější); - barvy: krémový a zelený

 • ORA light – souprava špátlí pro děti

  1 532,50 Kč

  Souprava obsahuje čtyři špátle: 1 – ke cvičení kruhového svalu ústního a elevace jazyka; 2 – k elevaci jazyka; 3 – ke cvičení intraglosálních jazykových svalů, 4 – ke cvičení jazykových svalů m. stylohyoideus a m. hyoglossus (zadní část jazyka).

 • ORA light - souprava špátlí pro dospělé

  1 532,50 Kč

  Účelem systému oromotorických cvičení ORA-LIGHT® je posílení svalů jazyka, úst a tváří a usnadnění neuromuskulární koordinace a rozvoj řečové kompetence a polykání. Cvičební pomůcky mají aktivizační tvary a povrchy na rukojeti a částech přiléhajících k patru, aby byla zajištěna rostoucí, senzorická zpětná vazba.

 • Lžička MAROON velká

  116,47 Kč

  Lžička MAROON velká ke krmení dospělých pacientů s dysfagií, orální přecitlivělostí a ochablostí kruhového svalu ústního.

 • Lžička MAROON malá

  84,72 Kč

  Lžička MAROON (malá)- malá lžička pro děti s dysfagií, orální přecitlivělostí a ochablostí kruhového svalu ústního.