office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
Špatle Z-vibe SQUEEZER sada

Špatle Z-vibe SQUEEZER

188,24 Kč

(188,24 Kč szt.)

S DPH

Squeezer Tips, který vynalezla Angeliki Xygka, BSc/MSc, SLP – řecká logopedka a vyvinula společnost ARK, jsou motorické nástroje speciálně navržené pro usnadnění kousání a zavírání úst. Tvar V poskytuje odpor při stlačení - ideální pro cvičení čelistí.

tvrdost
Quantity
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

Squeezer Tips, který vynalezla Angeliki Xygka, BSc/MSc, SLP a vyvinula společnost ARK, jsou orální motorické nástroje speciálně navržené pro usnadnění kousání a zavírání úst. Tvar V poskytuje odpor při mačkání - ideální pro cvičení čelistí a/nebo úst. Jsou úplně stejné jako sada proSqueezer, ale jsou tvarovány jako hroty Z-Vibe® (Z-Vibe se prodává samostatně).

Squeeze Tip je k dispozici ve dvou úrovních obtížnosti, prodává se jednotlivě NEBO jako sada: žlutá (snazší) a oranžová (tvrdší). Začněte se žlutou koncovkou SQUEEZER a postupujte až k oranžové. Oranžová poskytuje větší odolnost vůči vyšším obtížím.

Angeliki je logopedka, myofunkční terapeutka a terapeutka umělé inteligence se sídlem v Aténách v Řecku s více než 25 lety zkušeností se specializací na apraxii, zpoždění řeči a řeči, koktání, terapii krmením a mezizubní terapii. Nezapomeňte se podívat na doporučené video, kde vám ukáže, jak tyto jedinečné nástroje používat.

Každý hrot měří přibližně 3,3" na délku a 1,3" v nejširší části. K dispozici ve dvou různých verzích - žlutá (snazší) nebo oranžová (tvrdší) - prodává se jednotlivě NEBO v sadě.

Vhodné do myčky (žádný cyklus sušení nebo extra teplo) Pro použití se Z-Vibe nebo Z-Grabber (prodává se samostatně). Poznámka: Tento terapeutický nástroj by měl být vždy používán pod dohledem dospělé osoby.

CVIČENÍ NA DOVEDNOSTI KOUSÁNÍ: Umístěte proSqueezer před ústa a požádejte osobu, aby 5krát stiskla předními zuby. Poté kousněte a držte po dobu až 5 sekund. Umístěte proSqueezer mezi premoláry na jedné straně. Požádejte osobu, aby 5krát zmáčkla. Poté kousněte a držte po dobu až 5 sekund. Opakujte na druhé straně úst.

CVIČENÍ NA ZAVŘENÍ RTY: Umístěte proSqueezer před ústa a požádejte osobu, aby 5x sevřela rty (pouze pomocí úst, bez zubů). Poté je požádejte, aby zmáčkly a podržely až 5 sekund.

Vyrobeno v USA, lékařská kvalita, vyhovuje FDA Bez olova, ftalátů, PVC, BPA a latexu.

SW0022-VE
0 ks

Specific References

Nové

You might also like