• Sleva!

SLUCHOVÁ SADA PRO TERAPII NAZALIZACE

2 758,50 Kč

(2 758,50 Kč szt)

S DPH

SLUCHOVÁ SADA PRO TERAPII NAZALIZACE – speciální pomůcka vyvinutá lékaři z Dětské nemocnice v Cincinnati poskytuje pacientovi vysoce kvalitní zpětnou vazbu během určování diagnózy a terapie. Sada posiluje jak správnou artikulaci, tak i nazální rezonanci. Protože je řeč závislá na sluchové percepci, představuje SADA bezprostřednější způsob, jak v rámci nedostatečnosti hltaného okruhu získat zpětnou vazbu, než zraková informace.

Quantity
Poslední kus skladem

SLUCHOVÁ SADA PRO TERAPII NAZALIZACE


– speciální pomůcka vyvinutá lékaři z Dětské nemocnice v Cincinnati poskytuje pacientovi vysoce kvalitní zpětnou vazbu během určování diagnózy a terapie. Sada posiluje jak správnou artikulaci, tak i nazální rezonanci. Protože je řeč závislá na sluchové percepci, představuje SADA bezprostřednější způsob, jak v rámci nedostatečnosti hltaného okruhu získat zpětnou vazbu, než zraková informace.

SADA OBSAHUJE:

- speciální naslouchátko

– vyměnitelnou silikonovou trubičku

– 40 pěnových ušních vložek

– hlasový trychtýř

- 20 obrázků

– tašku-kufřík s přihrádkami

ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE:

 Součásti sady musíte po každém použití vydezinfikovat.

Silikonovou TRUBIČKU, která se používá individuálně, a hlasový TRYCHTÝŘ můžete umýt v roztoku antibakteriálního mýdla a horké vody.

Ušní VLOŽKY můžete umýt v roztoku antibakteriálního mýdla a horké vody nebo přetřít vlhčenými ubrousky s obsahem alkoholu. Po vyjmutí VLOŽEK UMYJTE STETOSKOP SPOLEČNĚ S TUBOU V MYČCE NA NÁDOBÍ V BĚŽNÉM REŽIMU.

SKUPINY PORUCH, pro které je SADA určena:

- dyslalie, apraxie, percepční poruchy - fonémová percepce, ADHD, koktavost, sluchové dysfunkce, poruchy související s nazální rezonancí, hlasové dysfunkce (fonace), prozódie a redukce cizího přízvuku...

PS0015
1 ks

Data sheet

barva
multicolor
materiál
kov/material
zestaw
kufřík
multimedia
navod v angličtině

Specific References