Logopedický VIBRÁTOR Z-vibe sada TRAVEL
  • Logopedický VIBRÁTOR Z-vibe sada TRAVEL
  • Logopedický VIBRÁTOR Z-vibe sada TRAVEL

Logopedický VIBRÁTOR Z-vibe sada TRAVEL

1 385,38 Kč

(1 385,38 Kč szt)

S DPH

Sada pěti špátlí Z-vibe s plastovým nebo kovovým logopedickým vibrátorem Z-vibe obsahuje dvě špátle PROBE, dvě špátle PREEFER a jednu špátli MINI; Logopedický VIBRÁTOR Z-vibe je vibrační, senzoricko oromotorická pomůcka, který pomocí 25 vyměnitelných špátlí umožňuje stimulaci rtů, dolní čelisti, jazyka, dásní, zubů, tváří a patra. Úzká, pohodlná rukojeť je vyrobena  z plastu se strukturovaným povrchem.

Quantity
Poslední kus skladem

Logopedický VIBRÁTOR Z-vibe plastovy sada TRAVEL

- sada pěti špátlí s plastovým nebo kovovým logopedickým vibrátorem Z-vibe obsahuje dvě špátle PROBE, dvě špátle PREEFER a jednu špátli MINI;

Logopedický VIBRÁTOR DnZ-vibe je vibrační, senzoricko oromotorická pomůcka, který pomocí 25 vyměnitelných špátlí umožňuje stimulaci rtů, dolní čelisti, jazyka, dásní, zubů, tváří a patra. Úzká, pohodlná rukojeť je vyrobena  z plastu se strukturovaným povrchem. Materiály, které byly použity k výrobě špátlí, mají atest FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA), což znamená, že jsou bezpečné, splňují podmínky pro použití ve zdravotnictví a neobsahují olovo, ftaláty, PVC, bisfenol nebo latex.

Přístroj byl vyroben v USA.

URČENÍ:

Logopedická diagnostika a terapie. Vyměnitelné špátle různých rozměrů, tvarů a povrchů zlepšují senzoricko oromotorické dovednosti např.:

– zavírání úst,

– zvedání špičky jazyka,

– lateralizaci jazyka,

– desenzitizaci pro lepší příjem strukturované potravy. Vibrace vytvářejí dodatečný smyslový podnět. Různé senzoricko oromotorické problémy se vyskytují současně např. s problémy příjmu potravy a polykání, s řečovými a neurologickými poruchami, u Downova syndromu a autismu.

Tento výrobek není určen pro děti mladší 3 let.

Výrobek není určen pro pacienty s kousacím reflexem.

Doporučujeme pravidelnou kontrolu jednotlivých součástí; vibrátor je terapeutický přístroj a jeho stav musí být pravidelně kontrolován.

Nedezinfikujte při teplotě vyšší než 71,11 °C.

Ke sterilizaci nepoužívejte ani autokláv, ani myčku na nádobí.

Doporučujeme pravidelnou kontrolu, aby bylo možné vyloučit poškození, které by mohlo způsobit zranění během cvičení.

Špátle neslouží ke hře, ale jsou to terapeutické pomůcky, které musejí být používány pouze pod stálým dohledem terapeuta nebo rodiče. Do rukojeti (držadla) je zakázáno kousat. Pokud máte podezření, že se přístroj dostal do kontaktu s vodou, musíte ho rozložit na součásti a ty pak položit na ručník a nechat je zcela vyschnout.

Materiály, které byly použity k výrobě špátlí, mají atest FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA), což znamená, že jsou bezpečné, splňují podmínky pro použití ve zdravotnictví a neobsahují olovo, ftaláty, PVC, bisfenol nebo latex.

NAPÁJENÍ: patentní baterie pro Z-vibe

NÁVOD

ATESTY: FDA, CE

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK

WA0004
2 ks

Data sheet

typ povrchu
aktywna różnorodna
barva
multicolor
materiál
elastomer med.
zestaw
přenosná souprava
multimedia
navod v angličtině

Specific References