Logopedický VIBRÁTOR Z-vibe sada CARRY
  • Logopedický VIBRÁTOR Z-vibe sada CARRY
  • Logopedický VIBRÁTOR Z-vibe sada CARRY

Logopedický VIBRÁTOR Z-vibe sada CARRY

1 097,27 Kč

(1 097,27 Kč szt)

S DPH

Logopedický VIBRÁTOR Z-vibe sada CARRY je vibrační, senzoricko oromotorická pomůcka, který pomocí 25 vyměnitelných špátlí umožňuje stimulaci rtů, dolní čelisti, jazyka, dásní, zubů, tváří a patra. Úzká, pohodlná rukojeť je vyrobena z plastu se strukturovaným povrchem.

Quantity
Vyprodáno

Logopedický VIBRÁTOR Z-vibe sada CARRY

je vibrační, senzoricko oromotorická pomůcka, který pomocí 25 vyměnitelných špátlí umožňuje stimulaci rtů, dolní čelisti, jazyka, dásní, zubů, tváří a patra. Úzká, pohodlná rukojeť je vyrobena z plastu se strukturovaným povrchem. Materiály, které byly použity k výrobě špátlí, mají atest FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA), což znamená, že jsou bezpečné, splňují podmínky pro použití ve zdravotnictví a neobsahují olovo, ftaláty, PVC, bisfenol nebo latex.

- sada, která obsahuje nejpoužívanější špátle PROBE, MINI a PREEFER pro senzorickou stimulaci, v praktickém pouzdru doplněná kovovým Z-vibem;

SKUPINY PACIENTŮ: děti po dětské mozkové obrně, vývojově normální děti s potřebami senzorické integrace, pacienti s úrazem lícního nervu;

URČENÍ: 

Logopedická diagnostika a terapie. Vyměnitelné špátle různých rozměrů, tvarů a povrchů zlepšují senzoricko oromotorické dovednosti např.:

– zavírání úst,

– zvedání špičky jazyka,

– lateralizaci jazyka,

– desenzitizaci pro lepší příjem strukturované potravy. Vibrace vytvářejí dodatečný smyslový podnět. Různé senzoricko oromotorické problémy se vyskytují současně např. s problémy příjmu potravy a polykání, s řečovými a neurologickými poruchami, u Downova syndromu a autismu.

NAPÁJENÍ: patentní baterie pro Z-vibe

NÁVOD

ATESTY: FDA, CE

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK

Přístroj byl vyroben v USA.

WA0002

Data sheet

typ povrchu
delikatnie fakturowana
barva
modry
materiál
elastomer med.
zestaw
přenosná souprava
multimedia
navod v angličtině

Specific References